Kasvuhoone mullaks valmis. Ajutine trepp. Pukid

Kelle jäljed siin täna hommikul on? … Õige! Lammaste jäljed. Nad on meil siin iga päev. Ei, see pole nii, et vahel mõni satub kogemata oma tarandikust välja. Tarandikku ei olegi, sest elektrikarjuses puudub vool ja lambad teavad seda hästi. Peremees ilmselt teab ka. Kuna voolu ei ole, siis murravad nad traatidest jõuga läbi ja lõhuvad elektrikarjuse ära. Lambad käivad seal, kus soovivad. Iga päev. Lambad ruulivad. Nad on otsekui lambad, kellel ei ole karjast. (Mt 9:36)

Kasvuhoone vundament on mulla sissetoomiseks valmis. Põhja läks tasanduskihiks ja “soojustuseks” saepuru. Ehitasin ka ajutise trepi. Rõhutan, ajutise. Täitsin ka vahekäigu kruusaga, et oleks mõnus patseerida. Sinna tuleb hiljem kivisillutis peale, et oleks veelgi mõnusam patseerida.

Hommikul tegin ka sellised pukid. Need on tööpukid, väga versatiilsed, viskad sinna mingid lauad või OSB plaadi peale ja tööpind missugune! Hea palke ka koorida nende peal. Tehtud immutatud terrassilauast, mis mul garaažis mitu aastat seisid ja jalus olid. Immutasin nad siiski puidukaitsevahendiga üle, sest egas’ küll küllale liiga tee.